piątek, 10 kwietnia 2015

Moja firmowa Nutella :D

Życie mojej firmy w ostatnim czasie nabrało rozpędu... udało mi się nawiązać kilka ciekawych współpracy, dzięki czemu poza rynkiem europejskim moje wyroby regularnie już trafiają też na inne kontynenty, np. do Australii czy USA:D mam pełne ręce roboty, ale uwielbiam taki kołowrotek! staram się odłożyć tworzone po nocach dodatkowe egzemplarze biżuterii aby móc w końcu pojechać z dostawą do nyskiej Fanaberii i naszego głuchołaskiego Kredensu, ale co zrobię coś "na zapas", zaraz znajduje to nowego nabywcę w Internecie... zostawiam Wam fotkę firmowego słoika mojej ukochanej Nutelli, bez której ja-słodyczomaniak nie umiem się obejść:D


Mam trochę nowych rzeczy do pokazania, wrzucę je jak tylko złapię dobre oświetlenie i chwilę czasu na obróbkę zdjęć:) miłego wieczoru Kochani!

sobota, 4 kwietnia 2015

Wesołego Alleluja! :)

Wszystkim Wam i każdemu z osobna, z całego serducha chciałam życzyć zdrowych, radosnych Świąt Wielkanocnych, spędzonych wśród wszystkich bliskich Wam osób i mokrego Dyngusa! :) 


czwartek, 2 kwietnia 2015

Nowe wzory słodkich obudów:)

Nie zwalniam tempa, cały czas mam ręce pełne roboty, ale lubię taki młyn:) w międzyczasie pisze się moja praca magisterska, doglądamy remontu naszego mieszkania (mój warsztat jest już prawie umeblowany:D), stąd mam niewiele czasu na bloga... o wiele częściej wrzucam coś na mój fanpage na Facebooku i profil na Instagramie, na które Was serdecznie zapraszam: InstagramZostawiam Wam fotki najnowszych obudów, które opuściły moją pracownię w tym tygodniu, a sama wracam do pracy:)