Złóż zamówienie

Prezentowaną na blogu biżuterię można zamówić bezpośrednio u mnie, najlepiej poprzez e-mail:

natajka89@gmail.com

Regulamin składania zamówień:
1. Część biżuterii dostępna jest od ręki, większość tej, której nie mam mogę dorobić w miarę posiadania potrzebnych półfabrykatów - czas realizacji zamówienia wynosi wówczas 3-14 dni roboczych (może ulec wydłużeniu w okresie świątecznym). Realizację zamówienia rozpoczynam po otrzymaniu należności za zamówienie.
2. Przy składaniu zamówienia bardzo proszę o posługiwanie się numerami biżuterii, które podane są w tytułach postów w kwadratowych nawiasach-> [ ]
3. Metoda płatności za zamówienie to przelew na wskazany przeze mnie nr konta.
4. Na wpłatę czekam max. tydzień od dnia złożenia zamówienia, po tym czasie zostaje ono anulowane (w szczególnych przypadkach proszę o wiadomość-wówczas termin zostanie wydłużony).
5. Biżuterię wysyłam w ciągu max.3-5 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty na koncie (dotyczy biżuterii gotowej, dostępnej od ręki, o czym Klient informowany jest podczas składania zamówienia).
6. W tytule przelewu należy wpisać nr zamówienia przydzielony przeze mnie podczas jego składania.
7. Biżuterię wysyłam ozdobnie zapakowaną, tylko i wyłącznie listem poleconym priorytetowym w bąbelkowej kopercie zabezpieczającej lub paczką priorytetową.
8. Koszt przesyłki jest niezależny od ilości kupowanych rzeczy i wynosi w zależności od wielkości kupowanych rzeczy: 6zł, 8zł lub 10zł (list polecony priorytetowy), 12-15zł (paczka priorytetowa).
9. Przesyłki dostarczane są zazwyczaj następnego dnia po nadaniu, maksymalny czas to 2-3 dni robocze.
10. Na życzenie Klienta jest możliwość wystawienia faktury VAT 23% na kupowaną biżuterię.
11. Mogę wystawić fakturę z tzw. "0% VATem" dla Klientów zagranicznych, posiadających zarejestrowany NIP UE.
12. Do każdego zamówienia dołączam dowód zakupu w postaci paragonu lub faktury VAT.
13. Klient ma prawo zwrócić zakupione produkty w ciągu 10 dni od ich otrzymania bez podania przyczyny. Warunkiem zwrotu wpłaconej należności jest odesłanie produktów na własny koszt listem poleconym (ważne aby zachować dowód nadania) w stanie nienaruszonym, nie wskazującym na użycie, w oryginalnym opakowaniu, z załączonym dowodem zakupu.
14. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za produkty odesłane zwykłym listem nierejestrowanym, w razie jego zaginięcia reklamacje i zwroty nie będą rozpatrywane, bądź za przesyłki nadane w zwykłej kopercie bez odpowiedniego zabezpieczenia w postaci folii ochronnej, pudełeczka bądź bąbelkowej koperty. Produkty zniszczone w trakcie dostawy z powodu braku lub nieodpowiedniego zabezpieczenia ze strony Klienta nie podlegają zwrotowi/reklamacji.
15. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

ZAPRASZAM! :)