piątek, 13 listopada 2015

Zimowo-świąteczna kolekcja biżu :)

Nie jestem zwolenniczką zbyt wczesnego nakręcania świątecznej zajawki. Ze świąteczną ofertą w swoim sklepie wystawiłabym się najchętniej po Mikołajkach... niestety, nauczona doświadczeniem alt ubiegłych, za tworzenie świątecznych ozdób i słodkości zabrałam się już we wrześniu. Nie-nie było to za wcześnie, wręcz przeciwnie. Przez okrągły rok mam w swojej firmie masę zamówień i pracy, ale nie narzekam-uwielbiam tę swoją robotę i nie zamieniłabym jej na żadną inną! :) to, co dzieje się praktycznie od początku października, a z każdym dniem, tygodniem nabiera rozpędu - przekracza momentami moje najśmielsze oczekiwania :) jest mi niezmiernie miło, że moje wyroby cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem z Waszej strony, że nie dajecie mi wolnych weekendów ani w pełni przespanych nocy :D od niedawna zaczęłam wrzucać na fanpage zdjęcia elementów i zawieszek do kolekcji zimowo-świątecznej. Po raz kolejny zostałam pozytywnie zaskoczona-moi Klienci zaczęli rezerwować te drobiazgi zanim w ogóle zdążyłam z nich cokolwiek zrobić :P nie było więc wyjścia, nowa kolekcja trafiła do sklepu wczoraj. Zainteresowanych serdecznie zapraszam-> KLIK a małą zajawkę tego, co możecie tam znaleźć zostawiam poniżej :)

wtorek, 3 listopada 2015

Aktorki polecają produkty firmy Natajka :)

Piszę do Was w przerwie między kolejnymi blachami z modeliniakami wyjmowanymi z piekarnika, między kolejnymi kilkunastoma/kilkudziesięcioma paczkami, które codziennie opuszczają moją pracownię, znad dokumentacji podatkowej i dokańczanej właśnie drugiej pracy magisterskiej. Dzieje się ostatnimi czasy, a życie mojej firmy nabrało takiego tempa, że sama nie wiem jak ja to w ogóle w pojedynkę ogarniam... dużo pomaga mi mój Mąż, który dba o to, żeby w naszej lodówce nie zostało tylko światło, wysyła mi paczki i pomaga regularnie w ich pakowaniu :)
W realizacji są aktualnie 3 duże zamówienia do sklepów w Niemczech, 2 do sklepów w Polsce. W międzyczasie tworzy się kolekcja świąteczna, której zapowiedź była niedawno na moim profilu na Facebooku:


W ostatnim czasie miałam też przyjemność zrealizować dwa zamówienia dla mnie szczególne. Ofertą mojej firmy zainteresowały się moje rówieśniczki, zdolne i śliczne aktorki Klaudia Halejcio i Asia Opozda :)Ponadto profil mojej firmy na Instagramie śledzi Pani Ewa Gawryluk, regularnie "lajkująca" dodawane tam zdjęcia :) to miłe!
Od lipca w realizacji jest moje kolejne zawodowe marzenie, prace powoli mają się ku końcowi, dlatego mam nadzieję, że już niedługo będę mogła pochwalić się Wam tutaj efektami :D ja sama nie mogę się doczekać! pamiętam o obiecanych Wam tu zdjęciach mojej pracowni, ale przy nawale pracy, jaki mam cały czas, panuje w niej taki "nieład artystyczny" że czasem wypadałoby fruwać nad piętrzącymi się w niej pudłami, kartonami i innymi skarbami :D

Mam nadzieję, że ktoś tu jeszcze zagląda od czasu do czasu, mimo braku regularnie dodawanych postów jak kiedyś :) jak pokazują statystyki, bloga w dalszym ciągu odwiedza kilkaset osób dziennie, więc jest jeszcze iskierka nadziei, że nie został on zupełnie zapomniany :)