piątek, 13 listopada 2015

Zimowo-świąteczna kolekcja biżu :)

Nie jestem zwolenniczką zbyt wczesnego nakręcania świątecznej zajawki. Ze świąteczną ofertą w swoim sklepie wystawiłabym się najchętniej po Mikołajkach... niestety, nauczona doświadczeniem alt ubiegłych, za tworzenie świątecznych ozdób i słodkości zabrałam się już we wrześniu. Nie-nie było to za wcześnie, wręcz przeciwnie. Przez okrągły rok mam w swojej firmie masę zamówień i pracy, ale nie narzekam-uwielbiam tę swoją robotę i nie zamieniłabym jej na żadną inną! :) to, co dzieje się praktycznie od początku października, a z każdym dniem, tygodniem nabiera rozpędu - przekracza momentami moje najśmielsze oczekiwania :) jest mi niezmiernie miło, że moje wyroby cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem z Waszej strony, że nie dajecie mi wolnych weekendów ani w pełni przespanych nocy :D od niedawna zaczęłam wrzucać na fanpage zdjęcia elementów i zawieszek do kolekcji zimowo-świątecznej. Po raz kolejny zostałam pozytywnie zaskoczona-moi Klienci zaczęli rezerwować te drobiazgi zanim w ogóle zdążyłam z nich cokolwiek zrobić :P nie było więc wyjścia, nowa kolekcja trafiła do sklepu wczoraj. Zainteresowanych serdecznie zapraszam-> KLIK a małą zajawkę tego, co możecie tam znaleźć zostawiam poniżej :)

17 komentarzy:

 1. Atmosfera świąt jeszcze do mnie nie dociera, ale biżuteria śliczna :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne! Zainspirowałaś mnie, żeby zacząć ogarniać swoją świąteczną kolekcję :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczności :) coraz bliżej święta!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale piękne. Nie mogę się napatrzeć!

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajne i ciepłe te świąteczne ozdóbki.

  OdpowiedzUsuń
 6. OOOO! Te drugie ozdóbki są rewelacyjne.
  Zapraszam do siebie! Nowa seria świąteczna - #MARYCHRISTMAS już u mnie na blogu! Pozdrawiam :)
  life-that-inspired.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Niesamowite! Gratuluję talentu i życzę kolejnych sukcesów!

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny post :) Taki przemyślany i dokładny ^^ Może obs za obs ? Jeśli tak zacznij i powiadom na blogu :) Anishia15.blogspot.com :*

  OdpowiedzUsuń
 9. Wygląda ślicznie, w tym roku też planujesz coś na święta?

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz:) każdy z nich do mnie dotrze-wszystkie są moderowane:)

Osoby piszące komentarze anonimowo proszę o zostawienie namiaru na siebie (adres strony/e-mail), w przeciwnym wypadku nie jestem w stanie odpowiedzieć na komentarz:)