niedziela, 25 sierpnia 2013

[521]Naszyjnik pastelowa muffinka-18

Nie mam totalnie czasu na lepienie nowych rzeczy... ledwo wyrabiam się z Waszymi zamówieniami na bieżąco, przygotowania do ślubu pochłaniają teraz większość mojego czasu, nie pamiętam kiedy ostatni raz miałam modelinę w rękach:) zostało 13 dni... mniej niż dwa tygodnie:D z ważniejszych rzeczy pozostało nam kupić jeszcze koszule na poprawiny dla Krzysia, wczoraj zamówiliśmy tort, w piątek mój bukiet ślubny, bukiety mniejsze dla druhen i dekoracje na samochód... najbliższe dwa tygodnie też mamy mocno obłożone, codziennie "coś" :) no i w dalszym ciągu nie kupiłam jeszcze kryształów do swojej biżuterii... pomysł już jest, wiem co i jakie chcę mieć i zrobię:D

A dzisiaj naszyjnik muffinka, również zrobiona na zamówienie, papilotka w kolorze pastelowego różu i posypka w pastelowych kolorkach, biała polewa-ściśle według wytycznych Klientki:)

 wysokość babeczki: 3cm
średnica: ok. 3cm
długość kulkowego łańcuszka: 60cm

15 komentarzy:

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz:) każdy z nich do mnie dotrze-wszystkie są moderowane:)

Osoby piszące komentarze anonimowo proszę o zostawienie namiaru na siebie (adres strony/e-mail), w przeciwnym wypadku nie jestem w stanie odpowiedzieć na komentarz:)