wtorek, 31 grudnia 2013

2013/2014 :)

Kolejny rok dobiega końca... kiedy ten czas zleciał? pamiętam, jak rok temu pisałam Wam, że 2013 rok będzie dla mnie ważny i przełomowy z wielu względów:) chyba wszystko, co miałam zaplanowane, udało mi się zrealizować. Spokojnie mogę powiedzieć, że to był dobry rok:) z tych ważniejszych wydarzeń - najpierw obroniłam magisterkę z Ekonomii i licencjat z Filologii Angielskiej, potem było przygotowywanie naszego pierwszego wspólnego mieszkania, długo wyczekiwany Ślub:D a w międzyczasie małymi kroczkami znowu udało mi się rozwinąć moją firmę:) grudzień był dla mnie miesiącem rekordów wszech czasów pod względem liczby zrealizowanych zamówień, wysłanych paczek, zrobionych kolczyków, bransoletek, naszyjników i innych ozdób:) w ponad 300 paczkach wysłanych do Was znalazło się kilkaset par kolczyków wiszących i sztyftów, prawie 200 naszyjników, grubo ponad 100 bransoletek, kilkadziesiąt broszek, breloków, obudów na telefony, ramek na zdjęcia czy drewnianych kuferków... mam nadzieję, że każdy z otrzymanych drobiazgów był zadowolony:)
Przez okres Świąt aż do dnia dzisiejszego musiałam zrobić sobie "urlop", bo choć kocham swoją pracę i nie zamieniłabym jej na żadną inną, nie byłam po prostu w stanie zrobić czegokolwiek:) stąd też moja tygodniowa nieobecność i tu na blogu:) a blog? również zyskał setki nowych Obserwatorów, stałych Czytelników, którzy są ze mną regularnie, mój fanpage na Facebooku zgromadził tysiące nowych Lubicieli:) dziękuję Wam za to!

A na nadchodzący Nowy Rok życzę Wam ale i sobie: przede wszystkim dużo zdrowia, samych radosnych dni i odwagi w realizowaniu swoich marzeń:)


SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

6 komentarzy:

 1. Rzeczywiście ten rok był dla Ciebie bardzo owocny i pełen wrażeń, życzę dalszych sukcesów w rozwoju firmy i powodzenia w nowym roku!

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę szczęśliwego nowego roku! :) Jeszcze więcej sukcesów niż w roku poprzednim. Wiem, jaką radość czujesz z osiągniętych celów i sukcesów.

  OdpowiedzUsuń
 3. To chyba był naprawdę dobry rok. Ja też jestem zadowolona. Szampańskiej zabawy i najlepszego 2014 :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczęśliwego nowego roku!

  OdpowiedzUsuń
 5. No, no! Czyli jednak ten rok nie tylko dla mnie był dobry :) gratulacje
  http://sabrinasblogofficial.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. szczęśliwego nowego roku!
  zaobserwowałam i liczę na rewanż ;) Jeśli możesz to kliknij także w duży napis "BLUZA TUTAJ, PROSZĘ O KLIKNIĘCIA" w najnowszej notce, zależy mi :)
  PS obserwuję jako Martyna Nieważne, nie wiem dlaczego zdjęcie się nie ładuje :(
  mojezyciejestnowela.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz:) każdy z nich do mnie dotrze-wszystkie są moderowane:)

Osoby piszące komentarze anonimowo proszę o zostawienie namiaru na siebie (adres strony/e-mail), w przeciwnym wypadku nie jestem w stanie odpowiedzieć na komentarz:)