poniedziałek, 4 sierpnia 2014

[703]Opaska do włosów ze słodyczami-22

UWAGA! 
W dniach 11-29 sierpnia będę na urlopie. Jeżeli ktoś planował złożyć zamówienie w tym terminie, bądź potrzebuje swoje zamówienie dostać na ten czas-proszę o złożenie i opłacenie zamówienia dzisiaj lub jutro. Zamówienia złożone i opłacone maksymalnie do środy będę w stanie w miarę posiadanych materiałów zrealizować i wysłać do końca tego tygodnia. Za kolejne będę mogła się zabrać po 20 sierpnia:) 

To przedostatnia opaska, którą miałam na stanie z tych kolorowych plastikowych, została mi jeszcze jedna:) po powrocie z urlopu na pewno zamówię kolejne, teraz chciałabym jeszcze zrobić nowe wzory bransoletek które mam w planach, nie wiem czy się wyrobię, bo przed wyjazdem czeka na mnie kilkanaście zamówień i dostawa biżu do dwóch sklepów stacjonarnych... :)Obwód dopasowuje się do głowy, opaska posiada "ząbki" dzięki czemu dobrze trzyma się we włosach :)

7 komentarzy:

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz:) każdy z nich do mnie dotrze-wszystkie są moderowane:)

Osoby piszące komentarze anonimowo proszę o zostawienie namiaru na siebie (adres strony/e-mail), w przeciwnym wypadku nie jestem w stanie odpowiedzieć na komentarz:)