wtorek, 26 sierpnia 2014

Biżu by Natajka dostępna w Gdyni! :)

Nie wiem czy pisałam Wam już, że moje wyroby stacjonarnie dostępne będą w Gdyni? wcześniej nie podawałam dokładnych namiarów, bo pierwsza partia rozeszła się dosłownie w ciągu kilku dni! cieszę się bardzo, że moje wyroby tak szybko znalazły nowych "Nosicieli" :D kolejna porcja słodkości jest już dostępna w Centrum Handlowym Batory przy ul. 10 Lutego 11, na stoisku Ekoprezent u Pani Ewy:) Zapraszam!Poza moimi słodkościami znajdziecie tam wiele innych bajerów, np. słodkie mydełka w kształcie babeczek:D


A ja pracuję nad nową partią biżu do głuchołaskiego "Kredensu" i do kawiarni do Nysy:D

9 komentarzy:

 1. Twoje słodkie wyroby biżuteryjne nie mogą się nie podobać, zatem gratulacje, że zdobywasz nowych nabywców. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję i życzę aby twoja biżuteria szybko znalazła nowych właścicieli.

  Zapraszam również do mnie
  www.ffantazjaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Byłam w Kredensie :D jakoś w maju, oczopląsu dostałam! piękna ta Twoja biżuteria :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Już nikt nie komentuje...nie obraź się ale twoje prace zrobiły się już nudne, bo gdyby były inne wzory to co innego a ciągle to samo, babeczki, słuchawki, babeczki itp. może czas zmienić tematykę bloga?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. komentuje komentuje, tylko ja nie mam czasu na publikowanie komentarzy, wszystkie są moderowane dlatego nie pojawiają się od razu ;) tematyki zmieniać nie mam zamiaru, ale będę wprowadzać trochę nowości w najbliższym czasie ;)

   Usuń

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz:) każdy z nich do mnie dotrze-wszystkie są moderowane:)

Osoby piszące komentarze anonimowo proszę o zostawienie namiaru na siebie (adres strony/e-mail), w przeciwnym wypadku nie jestem w stanie odpowiedzieć na komentarz:)