piątek, 22 sierpnia 2014

Ślubny komplet dla Justyny:)

Rok temu to ja przygotowywałam się do własnego ślubu, pamiętam ten dreszczyk emocji, bieganinę, załatwianie, ostatnie zakupy, przymiarki... :) pamiętam też kiedy sama dla siebie tworzyłam swoją ślubną biżuterię. Wbrew pozorom było to dla mnie nie lada wyzwanie, ciężko jest samemu sprostać swoim własnym wymaganiom:D ale udało się! i byłam z niej bardzo zadowolona. Podobny komplet biżuterii miałam przyjemność wykonać w ciągu ostatnich dwóch dni na ślub mojej koleżanki Justyny:) kolczyki, bransoletka i zawieszka do łańcuszka, wyplatane z kryształów Swarovski'ego i srebra... to dla mnie wyróżnienie i swego rodzaju powód do dumy, że ktoś powierzył mi wykonanie biżuterii niezwykłej, bo na tak ważny dla siebie dzień:) mam nadzieję, że biżuteria będzie idealnie pasować do sukni i innych dodatków!:)
PS. wierzcie mi lub nie, ale godzinę czasu biegałam po mieszkaniu z tym właśnie kompletem, aparatem i próbowałam zrobić w miarę wyraźne zdjęcia... nie było to łatwe, tak się skubańce mienią i świecą:P


5 komentarzy:

  1. Jejciu! Prawdziwe dzieło sztuki!

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękna! Sama bym taką sama na ślub :) Chociaż jeszcze sukni nawet nie mam :P

    OdpowiedzUsuń
  3. Znam to skads. Sama wychodze za maz za nie cale 2 miesiace. Bizuteria jest przepiekna. pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz:) każdy z nich do mnie dotrze-wszystkie są moderowane:)

Osoby piszące komentarze anonimowo proszę o zostawienie namiaru na siebie (adres strony/e-mail), w przeciwnym wypadku nie jestem w stanie odpowiedzieć na komentarz:)