sobota, 30 sierpnia 2014

KONKURS dla moich Klientów :D

Pomysł zrodził się dość spontanicznie-zorganizuję konkurs! I to nieco inny, niż dotychczas, bo adresowany do wszystkich tych, którzy mają w posiadaniu jakiś drobiazg mojego autorstwa:D ha! Zasady będą bardzo proste, a do wygrania coś, co każdy spożytkuje wedle własnego uznania ;)


Chciałabym, aby każdy, kto co najmniej raz złożył u mnie zamówienie i posiada biżuterię lub inne gadżety mojego autorstwa, poświęcił chwilkę czasu i... zrobił zdjęcie, kreatywne, z pomysłem, oryginalne-na którym zaprezentuje w ciekawy sposób posiadany wyrób marki Natajka :) Kochani! aparaty w dłoń i... do dzieła! nie ma żadnych ograniczeń tematycznych, ważne, aby na zdjęciu znalazł się mój produkt :D

Zasady są proste:
1. Na adres e-mail: natajka89@gmail.com wyślij zdjęcie, na którym w sposób ciekawy, kreatywny i oryginalny zaprezentujesz posiadany produkt firmy "NATAJKA Natalia Burycz"-pole do popisu jest ogromne! :D
2. W tytule maila wpisz "KONKURS swoje imię i nazwisko".
3. Wysyłając zdjęcie wyrażasz zgodę na jego publikację na moim blogu, fanpage na facebooku i innych stronach powiązanych, z zachowaniem praw autorskich i podpisem.
4. Wysyłając zdjęcie oświadczasz, że posiadasz pełnię praw autorskich do zdjęcia.
5. Każdy z uczestników może wysłać tylko jedno zdjęcie, jeśli posiadasz więcej produktów, które wyszły spod moich rąk-wykorzystaj je wszystkie, albo te, które uznasz za słuszne :) ważne, aby zmieścić wszystko na jednym zdjęciu;)
6. Na Wasze zgłoszenia czekam  do 20 września włącznie;)
7. Zwycięzcę konkursu-autora najbardziej oryginalnego i kreatywnego zdjęcia, który otrzyma nagrodę główną, wybierze bezstronna, niezależna komisja w składzie: ja, mój Mąż i Siostra:D
8. Przyznane zostaną również dwie nagrody dodatkowe-dla autorów tych zdjęć, które zgromadzą najwięcej kliknięć "Lubię to" na moim fanpage na facebooku:)
9. Wysłanie zdjęcia jest jednoznaczne z chęcią wzięcia udziału w konkursie i akceptacją powyższych zasad.

A do wygrania:
NAGRODA GŁÓWNA: Bon na zakupy w moim butiku o wartości 50zł z darmową wysyłką listem poleconym
NAGRODY DODATKOWE: Dwa bony z rabatem 30% na zakupy w moim butiku z darmową wysyłką listem poleconym:)

ZAPRASZAM! I ładnie proszę o wysyłanie wyraźnych zdjęć, nie zrobionych "na odczepne", byle jak i na szybko;)

3 komentarze:

 1. super konkurs :D jutro robie sesje :D a czy pierwsza nagroda tez ma darmową wysyłkę ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oczywiście, już dopisałam co trzeba:) zapraszam!:)

   Usuń
 2. oj to ja niestety się na konkurs nie łapię... ale życzę powodzenia innym :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz:) każdy z nich do mnie dotrze-wszystkie są moderowane:)

Osoby piszące komentarze anonimowo proszę o zostawienie namiaru na siebie (adres strony/e-mail), w przeciwnym wypadku nie jestem w stanie odpowiedzieć na komentarz:)